• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 12

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 70 m2 dhe sipërfaqe neto 61 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e XII-të dhe të fundit të një pallati të ri

Apartamenti pozicionohet në një zonë lehtësisht që oforn të gjitha facilitet dhe ka akses në rrugët kryesore te kryeqytetit

Mundësi mjaft e mirë investimi

Cmimi i shitjes 121000 euro

ID : PRO6278
Adresa: Globe, Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:121,000 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 12

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50.94 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
142,000 €
ID: PRO6279 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 79.5 m2 Kati: 12

Apartament 2+1 ne shitje tek "Rruga e Kavajes" !

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
95,000 €
ID: PRO4404 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 4