• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 49 m2

Garzoniere në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Garzonierja ka një sipërfaqe bruto prej 49.15 m2, sipërfaqe neto 41.3 m2 dhe sipërfaqe verande 7.85

Ndodhet në katin përdhe të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, ambient fjetje, tualet dhe verandë

Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min.

Cmimi i shitjes: 100.000 euro

ID : PRO6275
Adresa: Turquoise Marina
Qyteti: Durrës
Zona: Hamallaj
Cmimi:100,000 €
Sipërfaqja: 49 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1