• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 94 m2

Dyqan + Magazinë me qira në “Yzberisht”

Dyqani ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe magazina 24 m2

Pozicionohen në katin 0 buzë rrugës

Ndodhen në një zonë mjaft të populluar

Cmimi i qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO6274
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 94 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Biznes me qira në Yzberisht

Tirana, Yzberisht
380 € / Muaj
ID: PRO5773 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 57 m2