• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 132.02 m2
  • Kati: 1

Apartament 3+1 në shitje në “Astir” në rrugën “Loni Ligori”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 132.02 m2 dhe sipërfaqe neto 116.32 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi te përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet ne katin e I-rë të një pallati të ri

Kompleksi siguron pozicion strategjik, shumë pranë godinave arsimore, shërbimeve mjekësore dhe akseve kryesore të qarkullimit.

Teknologji e re ndërtimi për të rritur efiçencën termike, fasadë e ventiluar dhe vetrata termike.

Pozicionohet në një ndër zonat më të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i shitjes 1100 euro/m2

Totali 145222 euro

ID : PRO6272
Adresa: Rruga Loni Ligori
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:145,222 €
Sipërfaqja: 132.02 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në "Green City" Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
120,000 €
ID: PRO6271 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 per shitje ne Astir!

Tirana, Unaza e Re, Astiri
157,000 €
ID: PRO6252 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
129,750 €
ID: PRO6058 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2 Kati: 5