• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 125 m2
  • Kati: 2

Zyrë me qira në "Rrugën e Elbasanit"

Ambjenti ka një siperfaqe prej 125m2

Organizohet në dy ambjent pune me ndarje ,

Pozicionohet në katin dyte të një pallati të ri në një nga rrugët më të frenkuentuara.

I përshtatshëm për zyra, klinika dhe profile të tjera biznesi.

Ne cmime eshte I perfshire dhe nje poste parkimi

Cmimi i qirasë 1000 euro/muaj

ID : PRO6264
Adresa: rruga elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 125 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Muaj
ID: PRO5909 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “7 Xhuxhave”

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Muaj
ID: PRO522 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 9

Apartament me qira në Rrugën e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Muaj
ID: PRO531 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2 Kati: 2