• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 103.88 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Paralel Living”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 103.88 m2 dhe sipërfaqe neto 90.53 m2

Ndodhet në katin e II-të i një objekti në fazë ndërtimi.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Rezidenca "Paralel Living" e ndodhur ne lagjen "Don Bosko" prane Gjykates Administrative ju ofron nje mundesi unike si per banim ashtu edhe per investim.

Rezidenca per nga ana e cilesise se ndertimit do te jete nga me te mirat, pasi do te kete ne perberje fasaden e ventiluar, rifinitura cilesore, hapesira te gjelberuara si dhe mundesi kreditimi me keste nga bankat e nivelit te dyte.

E rendesishme per tu permendur cilesia maksimamale e ndërtimit me standarte bashkëkohore.

Kompleksi ofron një jetë të qetë dhe komode.

Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjtë.

Cmimi i shitjes 1320 euro/m2

Totali 137121 euro

ID : PRO6261
Adresa: Parallel Living
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:137,121 €
Sipërfaqja: 103.88 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
86,842 €
ID: PRO6277 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65.79 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje në “Don Bosko” Twister Palace

Tirana, Don Bosko
155,904 €
ID: PRO6240 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 107.52 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 në shitje në “Don Bosko” Twister Palace

Tirana, Don Bosko
105,168 €
ID: PRO6237 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72.53 m2 Kati: 5