• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 75 m2

Apartament 1+1 me qira në rr.“Don Bosko”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2

Ndodhet në katin e 7-te të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie , nje ambient gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar me shumë shije dhe është tepër modern

Pozicionet në një zonë shumë të kërkuar dhe që ofron të gjitha facilitet si supermarket, spitale, shkolla etj

Cmimi i qirasë 420 euro/muaj

ID : PRO6260
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:420 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në rrugën “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO6290 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
720 € / Muaj
ID: PRO6236 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 3+1 me qira në rrugen “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO6199 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105.6 m2 Kati: 5