• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 96.3 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Tirana Entry II”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 96.3 m2 dhe sipërfaqe neto 81.6 m2

Ndodhet në katin e II-të të një objekti në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti ka orientim Jug-Perëndim dhe planimetri të rregullt

Objektet e propozuara ndodhen pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane.

Synimi i kesaj iniciative eshte realizimi i projektit te nje kompleksi me godina banimi dhe sherbime duke perfshire dhe hoteleri dhe institucione bankare e shendetesore, me standarde të larta dhe bashkëkohore.

Projekti zhvillohet ne 5 godina.

Ne Godinen 1 te gjithe ambjentet do te perdoren per banim. Ne Godinen 2 kati perdhe eshte pjeserisht banim pjeserisht sherbime ndersa katet e tjera jane banim. Godina 3 ne katin erdhe do te kete disa institucione bankare ndersa ne katet e tjere do te jete banim. Godinat 4 dhe 5 qe gjenden perkatesisht ne brendesi te sheshit njera ne forme L dhe tjera perballe saj , do te kene funksion hotel dhe do te jene dy hotele te pavarur nga njeri tjetri te cilet lidhen vetem ne katin e parkimit i cili do te jete nje dhe I perbashket. 4 nga godinat pershkohen nga pasazhe kambesoresh me gjeresi te konsiderueshme rreth 6 metra, per ta bere me te aksesueshme hapesiren rekreative dhe per te mos krijuar ndarje te ngurta pergjate saj.

Cmimi i shitjes 1050 euro/m2

Totali 101115 euro

ID : PRO6259
Adresa: Tirana Entry II
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:101,115 €
Sipërfaqja: 96.3 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Tirana Entry II” Kthesa e Kamzës

Tirana, Kthesa e Kamzes
83,410 €
ID: PRO6295 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87.7 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana”

Tirana, Kthesa e Kamzes
126,900 €
ID: PRO6289 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117.50 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana”

Tirana, Kthesa e Kamzes
138,240 €
ID: PRO6284 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128 m2 Kati: 5