• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 83.50 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje te “Ish-Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 83.50 m2 dhe sipërfaqe neto 72.50 m2

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i gjithi i restauruar nga fillimi, i shtruar me parket, dyer, dritare dhe tualet i ri

Ndërtimi është i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve

I pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga Dritan Hoxha dhe 21 Dhjetori.

Cmimi i shitjes 125000 euro

ID : PRO6256
Adresa: Ish Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:125,000 €
Sipërfaqja: 83.50 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Tirana, Fusha e Aviacionit
85,500 €
ID: PRO6294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71.20 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
208,632 €
ID: PRO6291 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 151.33 m2 Kati: 8

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
232,767 €
ID: PRO6246 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160.57 m2 Kati: 6