• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 103.7 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje tek Kompleksi Aura

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 103.7 m2 dhe një sipërfaqe neto prej 87.1 m2.

Ndodhet në katin IV-të të objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi,njw tualet dhe ballkon

Aura projekt ambicioz multifunksional i cili ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me një cilesi të lartë jetese.

Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qendrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave.

Projekti ka për synim ringjalljen e zones ku po ndertohet, duke përmirësuar cilesinë e jetesës nëpermjet hapësirave rekreative, infrastruktures dhe hapësirave të dedikuara për biznes.

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 145180 euro

ID : PRO6254
Adresa: Aura, rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Dritan Hoxha
Cmimi:145,180 €
Sipërfaqja: 103.7 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje te Kompleksi E88 Rr.”Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
97,112 €
ID: PRO6292 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 77.69 m2 Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje te Kompleksi E88 Rr.”Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
100,735 €
ID: PRO6267 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 79 m2 Kati: 7

Apartament 3+1 në shitje rrugën ”Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
176,662 €
ID: PRO6247 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 141 m2 Kati: 2