• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 203 m2

Vilë në shitje në O2 Residences Farkë

Vila ka një sipërfaqe truallu prej 424 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 202.58 m2

Organizohet në dy kate

Kati 0 ka një sipërfaqe prej 92.33

Kati i I-rë ka një sipërfaqe prej 92.56 m2

Organizohet dy dhoma ndenjeje (për verë dhe dimër), , kuzhinë me akses në kopësht, tre dhoma gjumi, tre tualete, gardërobë, verandë të bollshme dhe oborr

Vilat e tipit A janë të dizajnuara për të ofruar standard të lartë jetese dhe rehati premium

Të vendosura pranë liqenit, ato mburren me një pamje të jashtëzakonshme panoramike. Hapësirë mbresëlënëse, këto vila po ripërcaktojnë standardet luksoze: nga 400 deri në 1000 m2 dhe pishinë private. .

Rezidenca O2 paraqet një cilësi të shkëlqyer ndërtimi.

Çdo vilë ka hapësirën e saj të caktuar, duke siguruar privatësi, hapësirë të gjelbër dhe një pamje të mahnitshme nga liqeni.

Kompleksi përbëhet nga 21 vila të katër tipologjive të ndryshme:

Tipi A Vila me verandë 405 m2 +165 m2 linje prone dhe oborr 400 deri 1000 m2.

Vila Tipi B me siperfaqe 296 m2+118 m2 verande linje prone dhe oborr 300 deri ne 500 m2.

Apartamente luksoze të tipit C me sipërfaqe 128 m2.

Tipi D Grand Apartamente: 178.3 m2+30 m2 verandë linjë prone.

Cmimi i shitjes 395266 euro

ID : PRO6250
Adresa: O2 Residences
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Farkes
Cmimi:395,266 €
Sipërfaqja: 203 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3