• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 141 m2
  • Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje rrugën ”Dritan Hoxha”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 141.33 m2 dhe sipërfaqe neto 121.70 m2

Ndodhet në katin e III-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Projekti ka për synim ringjalljen e zones ku po ndertohet, duke përmirësuar cilesinë e jetesës nëpermjet hapësirave rekreative, infrastruktures dhe hapësirave të dedikuara për biznes.

Mundësi ideale investimi dhe banimi.

Cmimi i shitjes 1250 euro/m2

Totali 176662 euro

ID : PRO6247
Adresa: E 88
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Dritan Hoxha
Cmimi:176,662 €
Sipërfaqja: 141 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Colonnade Residence

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
159,225 €
ID: PRO6524 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96.5 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje në Kompleksin E88

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
105,287 €
ID: PRO6472 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81 m2 Kati: 7

Ambient biznesi në shitje në Colonnade Residence rruga Dritan Hoxha

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
170,750 €
ID: PRO6463 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 1