• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 160.57 m2
  • Kati: 6

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 160.57 m2, sipërfaqe neto 129.84 m2 dhe sipërfaqe verande 53.55 m2

Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi njëra me garderobë, dy tualete dhe verandë

Projekti është sipas standarteve bashkëkohore, garanton zgjidhje të personalizuar të hapësirave, cilësi të lartë jetese si dhe garanton rritjen e vlerës së investimit tuaj në afatshkurtër

-Fasadë me Ventilim me strukturë me lesh guri 10 cm
-Fasadë me pllaka vetëpastruese
-Hidroizolim
-Termoizolim
-Akustike
-Ngrohje -Ftohje
-2 Ashensorë
-Parkim i siguruar

Cmimi i shitjes se apartamentit 1250 euro/m2

Cmimi i shitjes se verandës 600 euro/m2

Totali 232767 euro

ID : PRO6246
Adresa: Ish Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:232,767 €
Sipërfaqja: 160.57 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Tirana, Fusha e Aviacionit
85,500 €
ID: PRO6294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71.20 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
208,632 €
ID: PRO6291 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 151.33 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje te “ish-Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
125,000 €
ID: PRO6256 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83.50 m2 Kati: 7