• Dhoma gjumi: 8
  • Tualet: 6
  • 550 m2

Dy vila me qira në Shkoze

Ka një siperfaqe ndërtimi 550 m2

Organizohet në dy kate

Te dyja vilat jane ten dare me oborr

Kati perdhe organiozhet ne nje ambient ndenjie, nje kuzhinë, një dhomë gjumi, nje tualete dhe një verande

Kati dyte ka 4 dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Vila vjen nje oborr te madh te gjelberuar që të ofron një qetësi dhe rahati maksimale.

Pozicionohet në një zonë shumë të qetë

Vilat kan super termoizolim, te dyja vilat jan te investuara 1 nga vilat eshte e mobiluar dhe nje nga vilat eshte e mobiluar totalisht

Çmimi i qirase 2.200 euro/muaj

ID : PRO6243
Adresa: Shkoze
Qyteti: Tirana
Zona: Shkozë
Cmimi:2,200 €
Sipërfaqja: 550 m2
Dhoma gjumi: 8
Tualet: 6