• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 108 m2
  • Kati: 9

Apartament 2+1 në shitje në “Don Bosko” Twister Palace

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 107.52 m2 dhe neto prej 92.35 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhomë garderob dhe ballkon

Apartamenti ndodhet në katin e IX-të të një pallati të ri

Ndërtimi është tepër cilësor shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, e projektuar nga studio e njohur italiane Nicola Ghilardi me një arkitekturë moderne.

Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë.

Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme.

Objekti është në fazë ndërtimi

Cmimi i shitjes 1500 euro/m2

Totali 161280 euro

ID : PRO6240
Adresa: Twister Palace
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:161,280 €
Sipërfaqja: 108 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 9

Prona të ngjashme

Bledar Sulollari