• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 131 m2
  • Kati: 9

Apartament 3+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 130.82 m2, sipërfaqe neto 108.86 m2 dhe verandë 38.46 m2

Ndodhet në katin e IX-të te objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale

Për ndërtimin e objektit janë përdoruar material tepër cilësore, teknologjia e fundit , fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente.

Disponon gjithashtu dhe dy poste parkimi në vlerën 16500 euro secili

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 183148 euro

ID : PRO6239
Adresa: Bulevardi i Ri
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Cmimi:216,148 €
Sipërfaqja: 131 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 9

Prona të ngjashme

Bledar Sulollari