• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 107 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Orbital Apartmets” Bulevardi I Ri

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 107.45 m2 dhe sipërfaqe neto 95.10 m2

Ndodhet në katin e II-të banim të objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Apartamenti disponon dhe një post parkimi ne vlerën 16500 euro

Orbital Apartments janë të vendosura zonën veriore të qytetit të Tiranës, në një distancë prej 1.6-1.7 km nga qendra. Midis rrugëve Jordan Misja, Filip Jano dhe Bulevardi i ri i Tiranës

Fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente. Do të përdoren materiale si terakota, xhami dhe kompozit alumini. E menduar me louvres vertikale ku bashkimi i fasadës dhe i dy dritareve të njëpasnjeshme do të realizohet me veshje me panele metalike.

Të gjitha llozhat dhe dritaret/dyert do të jenë të siguruara me kangjella metalike me dekor të thjeshtë.

Lehtësirat e ofruara në Orbital Apartments

Vendndodhje strategjike

Sheshe rekreative

Dalje emergjence

Sisteme menaxhimi për ndërtesat (BMS)

Sistem sigurie 24 orë

Struktura RCC rezistente ndaj tërmeteve

Shkallë me mbrojtje ndaj zjarrit

Sipërfaqet e mirëorganizuara për banim do të ofrojnë apartamente me dimensione dhe orientime të ndryshme në ndriçim dhe ventilim.

Cmimi i shitjes 1350 euro/m2

Totali 145057 euro

ID : PRO6238
Adresa: Jordan Misja
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Cmimi:161,557 €
Sipërfaqja: 107 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Bledar Sulollari