• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120.01 m2
  • Kati: 7

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120.01 m2 dhe sipërfaqe 98.85 m2

Ndodhet në katin e VII-të të një objekti të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete

Projekti është sipas standarteve bashkëkohore, garanton zgjidhje të personalizuar të hapësirave, cilësi të lartë jetese si dhe garanton rritjen e vlerës së investimit tuaj në afatshkurtër

Fasadë me Ventilim me strukturë me lesh guri 10 cm
Fasadë me pllaka vetëpastruese
Hidroizolim
Termoizolim
Akustike
Ngrohje -Ftohje
2 Ashensorë
Parkim i siguruar

Cmimi i shitjes 1250 euro/m2

Totali 150012 euro

ID : PRO6223
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:150,012 €
Sipërfaqja: 120.01 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Tirana, Fusha e Aviacionit
85,500 €
ID: PRO6294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71.20 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
208,632 €
ID: PRO6291 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 151.33 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje te “ish-Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
125,000 €
ID: PRO6256 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83.50 m2 Kati: 7