• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 143.93 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Rezidenca Botaniku

Ka një sipërfaqe bruto 143.93 m2, siperfaqe neto 120.95 m2 dhe sipërfaqe verande 44.84 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë

Apartamenti ka planimetri të rregullt

Objekti eshte i sapo perfunduar

Rezidenca është nder komplekset e banimit më të veçantë në Tiranë, ku familjet gëzojnë komoditetin e jetës së lakmuar rezidenciale.

Aty do të gjeni ajër dhe ujë të pastër, pamje fantastike, qetësi, privatësi, siguri dhe mirëmbajtje 24/7 – duke banuar shumë pranë zonave kryesore dhe pikave me interes në kryeqytet.

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 232890 euro

ID : PRO6219
Adresa: Residenca Botaniku
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:232,890 €
Sipërfaqja: 143.93 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në Rezidencen "Kodra e Diellit 2"

Tirana, Kodra e Diellit
280,000 €
ID: PRO6215 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 166.05 m2 Kati: 2

Shitet Apartament 3+1+2 tek "Kodra e Diellit" (ne Faze Perfundimi)

Tirana, Kodra e Diellit
228,000 €
ID: PRO6033 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2 Kati: 1

”Kodra e Diellit”, apartament 2+1 ne shitje i saporikonstruktuar

Tirana, Kodra e Diellit
125,000 €
ID: PRO5915 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 86 m2 Kati: 1