• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 62.16 m2
  • Kati: 9

Apartament 1+1 në shitje në “Don Bosko” Twister Palace

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 62.16 m2 dhe neto prej 53.52 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e IX-të të një pallati të ri
Ndërtimi është tepër cilësor shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, e projektuar nga studio e njohur italiane Nicola Ghilardi me një arkitekturë moderne.

Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë.

Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme.

Objekti është në ndërtim në fazë mutarure dhe parashikohet të mbarojë brenda vitit 2023.
Cmimi i shitjes 1250 euro/m2
Totali 78262 euro

ID : PRO6218
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:78,262 €
Sipërfaqja: 62.16 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 9

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
86,842 €
ID: PRO6277 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65.79 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje në “Paralel Living”

Tirana, Don Bosko
137,121 €
ID: PRO6261 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103.88 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Don Bosko” Twister Palace

Tirana, Don Bosko
155,904 €
ID: PRO6240 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 107.52 m2 Kati: 9