• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Apartament 1+1 me qira në rrugen “5 MAJ”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 2

Ndodhet ne katin e 1-te te nje hyrje private 1 katshe + post parkimi

Organizohet ne ambjentin e ndenjes me kuzhine te perbashket, nje dhoma gumi, nje tualete , korridor

Apartamenti është totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Pozicionohet në një zonë mjaft të populluar dhe që ofron të gjitha facilitet për nje jetesë komode

Çmimi i qirase 380euro/muaj

ID : PRO6202
Adresa: 5 maj
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Rruga 5 Maji, apartament 2+1 me qira

Tirana, Rruga 5 Maji
650 € / Muaj
ID: PRO6723 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji

Tirana, Rruga 5 Maji
350 € / Muaj
ID: PRO6655 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji

Tirana, Rruga 5 Maji
350 € / Muaj
ID: PRO6654 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1