• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 120 m2

Ambient biznesi me qira pranë “Ish Uet-së”

Ambienti ka një sipërfaqe të brendshme prej 120 m2

Organizohet në dy kate, ku secili kat është open space dhe ka një tualet

Ndodhet në katin 0 të një pallati të ri, buzë rrugës, shumë pranë shkollave

I përshtatshëm për, klinika, laboratore, call center, zyra, kanclari, supermarket etj

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO6196
Adresa: Ish Uet-ja
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë UET-së
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1