• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 68 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 67.7 m2 dhe sipërfaqe neto 57.4 m2

Ndodhet në katin e III-të të një pallati në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

‘Viva Residencë’ është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern

Një residencë e re banimi është gati për të hapur dyert dhe t’ju ofrojë një përvojë të re jetese

Aty ku komoditeti takon elegancën dhe funksionalitetin

Cmimi i shitjes 81240 euro

ID : PRO6187
Adresa: Viva Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 68 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Viva Residence, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
103,350 €
ID: PRO6787 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68.9 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
176,498 €
ID: PRO6381 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 126 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në “Viva Residence”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
101,550 €
ID: PRO6377 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 2