• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje pranë “Harry Fultz”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Investimi në apartament është bërë së fundmi, duke nisur që nga instalimet elektrike, hidraulike, patinimi, shtrimi, dritaret dopio xham me izolim akustik, elektroshtepiaket më cilësore, kondicionier etj

Apartamenti ka mobilim tepër modern dhe të rehatshëm, ambienti i ndjenjies i gjithi me vetratë xhami

Zona në të cilën ndodhet apartamenti ka akses levizje si në rrugët kryesore

Cmimi i shitjes 200000 euro

ID : PRO6165
Adresa: Harry Fultz
Qyteti: Tirana
Zona: Harry Fultz
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Neris Haxhiu