• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 104 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në “Yzberisht”

Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 104 m2 dhe siperfaqe neto prej 91.45 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri

Organizohet në ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi gjumi, një tualet me dritare dhe ballkon

Apartamenti është gjysëm i mobiluar dhe ndodhet në nje palalt të vitit 2015

Orinetimii apartamentit është jug, faktor i cili ben të jetë plot dritë dhe i ngrohtë

Ambienti organizohet nga hapsirat e gjelberta që shërbejnë për të krijuar hapsira clodhëse dhe argëtuese.

Zona në te cilën është ndërtuar kompleksi ofron të gjtha facilitet e mundeshme dhe ndodhet pranë shkollave, kopshteve, cerdheve etj.

Cmimi i shitjes 115000 euro

ID : PRO6147
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:115,000 €
Sipërfaqja: 104 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje te “Bulevardi Migjeni”, Yzberisht

Tirana, Yzberisht
83,850 €
ID: PRO6242 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje në Yzberisht pranë “KMY-së”

Tirana, Yzberisht
77,825 €
ID: PRO6226 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70.75 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje në Yzberisht pranë “KMY-së”

Tirana, Yzberisht
154,800 €
ID: PRO6189 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 129 m2 Kati: 3