• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Kinostudio”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Ndodhet në katin e III-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 420 euro/muaj

ID : PRO6143
Adresa: Kinostudio
Qyteti: Tirana
Zona: Kinostudio
Cmimi:420 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Tirana, Kinostudio
350 € / Muaj
ID: PRO6646 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Tirana, Kinostudio
330 € / Muaj
ID: PRO6645 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira te Rruga Ura pranë Rajonit te Policisë Nr.4

Tirana, Kinostudio
400 € / Muaj
ID: PRO4936 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 164 m2 Kati: 7