• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 198 m2

Vilë me qira te Colombo 2, pranë TEG.

Vila organizohet në dy kate + papafingo

Ka një sipërfaqe trualli prej 160 m2 dhe secili kat është 66 m2

Organizimi funksional i vilës është i ndarë në këtë mënyrë:

Kati përdhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient ngrënie, ambient gatimi të vecuar, një tualet dhe verandë të mbyllur

Kati i I-rë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone

Papafingo organizohet nga një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Mobilimi i vilës është tepër modern dhe komod

Vila ndodhet në rezidencën Colombo Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 9 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike.

Disponon gjithashtu dhe post parkimi

Cmimi i qirasë 1800 euro/muaj

ID : PRO6124
Adresa: Colombo 2
Qyteti: Tirana
Zona: TEG
Cmimi:1,800 €
Sipërfaqja: 198 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Vilë me qira në Long Hill Residence

Tirana, TEG
2,300 € / Muaj
ID: PRO6426 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 220 m2 Kati: 2

Vilë me qira në Rr. “ Riza Kasemi” , Mjull-Bathore

Tirana, TEG
4,000 € / Muaj
ID: PRO5824 Dhoma: 8 Tualetet: 7 Sipërfaqja: 500 m2

Vilë me qira në "Long Hill Residence"

Tirana, TEG
2,800 € / Muaj
ID: PRO3284 Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 505 m2 Kati: 2