• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në “Venatino Residence” Kamëz

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 70.84 m2, sipërfaqe neto prej 61 m2 dhe sipërfaqe verande 12.50 m2

Ndodhet në katin e I-rë banim të një objekti në ndërtim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte ne faze ndertimi karabina

Objekti është i ndërtuar me cilësi tepër të lartë, termoizolimi, sistemi i izolimit akustik dhe vetratat me xham të dyfishtë dhe profile plastike bëjnë të mundur efiçencën energjetike maksimale sipas standarteve evropiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale.

Ndodhet shumë pranë rrugës kryesore “Bulevardi Blu” dhe ofron dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete.dhe te gjitha facilitetet e tjera.

Cmimi i shitjes 680 euro/m2

Totali: 56670 euro

ID : PRO6119
Adresa: Venatino Residence
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:56,670 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Kamez, apartament 2+1 në shitje

Kamëz, Kamëz
82,658 €
ID: PRO6786 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 4

Kamez, apartament 2+1 në shitje

Kamëz, Kamëz
81,240 €
ID: PRO6738 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108.32 m2 Kati: 3

Venatino Residence Kamez, apartament 2+1 në shitje

Kamëz, Kamëz
85,000 €
ID: PRO6737 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2