• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 190 m2
  • Kati: 2

Apartament 3+1 me qira në “Kombinat”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 190 m2

Pozicionohet në katin e II-të të një vile

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Aparatamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Disponon vendparkimi për rreth 3-4 makina

Çmimi i qirasë 1000 euro/muaj

ID : PRO6092
Adresa: Kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 190 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në Kombinat tek Shkolla “Shyqyri Peza”

Tirana, Kombinat
320 € / Muaj
ID: PRO5230 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 4

Jepet me qera apartament 2+ 1 (2 ballkone + 1 tualet + garderobe) pjeserisht e mobiluar.

Tirana, Kombinat
250 € / Muaj
ID: PRO3817 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 97 m2