• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 125 m2
  • Kati: 2

Apartament 3+1 me qira në “Don Bosko”

Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 125 m2.

Pozicionohet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete ku njeri eshte me hidromasazh dhe tre ballkone

Është i mobiluar me shumë shije dhe me të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në një zonë që ofron cdo facilitet për një jetesë tepër komode

Cmimi i qirasë 900 euro/muaj përfshirë taksat

ID : PRO6088
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:900 €
Sipërfaqja: 125 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në rrugën “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO6290 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në rr.“Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
420 € / Muaj
ID: PRO6260 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
720 € / Muaj
ID: PRO6236 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2