• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 me qira në “Astir”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 64 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i sapomobiluar dhe i pa banaur më parë

Zona është e populluar dhe ofron të gjitha facilitet e nevojshme, si klinika, supermarket, shkolla, cerdhe, linja të trasportit publik etj

Cmimi i qirasë 380 euro

ID : PRO6085
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne ”Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
430 € / Muaj
ID: PRO6269 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira te “Astir/ Bulevardi Migjeni”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
480 € / Muaj
ID: PRO6251 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament 1+1 me qira te “Green City – Astir ”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
450 € / Muaj
ID: PRO6231 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2 Kati: 4