• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 200 m2

Vilë me qira në rrugën “Misto Mame”

Vila ka një sipërfaqe trualli 500 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 200 m2

Organizohet në dy kate + papafingo

Kati i I-rë ka një holl të madh ndenjie dhe ambient gatimi, një dhomë gjumi për miqt, një tualet dhe verandë

Kati i II-të organizohet në tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Papafingo shërben për magazinim

Vila është e përshtatshme për banim ose biznes, si kopësht, cerdhe, laborator, szyra të ndryshme etj,.

Zona në të cilën ndodhet vila është mjaft e qetë

Vila oforn komoditet maksimal

Cmimi i qirasë 1300 euro/muaj

ID : PRO6082
Adresa: Misto Mame
Qyteti: Tirana
Zona: Misto Mame
Cmimi:1,300 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I II-të I një vilë në ‘’Misto Mame’’.

Tirana, Misto Mame
230 € / Muaj
ID: PRO3880 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 133 m2