• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 82 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Venatino Residence” Kamëz

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 82.46 m2, dhe një sipërfaqe neto prej 71 m2.

Ndodhet në katin e I-rë banim të një objekti në ndërtim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte ne faze ndertimi karabina

Objekti është i ndërtuar me cilësi tepër të lartë, termoizolimi, sistemi i izolimit akustik dhe vetratat me xham të dyfishtë dhe profile plastike bëjnë të mundur efiçencën energjetike maksimale sipas standarteve evropiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale.

Ndodhet shumw pranw rrugës kryesore “Bulevardi Blu” dhe ofron dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete.dhe te gjitha facilitetet e tjera.

Cmimi i shitjes 680 euro/m2

Totali: 56072 euro

ID : PRO6078
Adresa: Bulevardi Blu
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:56,072 €
Sipërfaqja: 82 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
88,168 €
ID: PRO6483 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
53,360 €
ID: PRO6476 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
72,200 €
ID: PRO6455 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 99 m2 Kati: 6