• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Dhomë frigoriferike me qira në “Vorë”

Ambienti ka nje siperfaqe trualli prej 250 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 70 m2

Hapsira e saj është mëse e përshtatshme për ushtrimin e aktivitetit ftohës.

Dhoma është me panelë sanduic

Disponon dhe një ambient zyrash

Cmimi i qirasë 650 euro/muaj

ID : PRO6077
Adresa: Vore
Qyteti: Tirana
Zona: Vorë
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Kapanon me qira në Vorë

Vorë, Vorë
2,900 € / Muaj
ID: PRO6666 Sipërfaqja: 800 m2

Kapanon me qira në rrugën dytësore Vorë-Marikaj

Vorë, Vorë
1,000 € / Muaj
ID: PRO6464 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 300 m2

Kapanon me qira në “Vore”

Vorë, Vorë
4,000 € / Muaj
ID: PRO6448 Sipërfaqja: 1000 m2