• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 95 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2

Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Mundësi parkimi për makinat

Cmimi i qirasë 550 euro/muaj

ID : PRO6068
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
450 € / Muaj
ID: PRO6658 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te Zogu i Zi

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO6527 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 153 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5