• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 66 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 66 m2

Pozicionohet në katin e II-të të një pallati ekzistues

Apartamenti është totalist i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, patinimi i mureve, parket Ac4, dritare dopioxham etj.

Zona në të cilën ndodhet është një mundësi shumë e mirë investimi, për shkak të vendndodhjes, ofron akses levizje si në këmbë po ashtu dhe linjat urbane, gjithashtu ka të gjitha fasilitetet për jetese komode.

Cmimi i qirasë 130000 euro

ID : PRO6064
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:130,000 €
Sipërfaqja: 66 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

EXLUSIVE !! Super apartament 3+1 ne shitje ne "Myslym Shyr".

Tirana, Rruga Myslym Shyri
148,000 €
ID: PRO6017 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 ne shitje në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana, Rruga Myslym Shyri
110,000 €
ID: PRO5668 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 ne shitje në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana, Rruga Myslym Shyri
125,000 €
ID: PRO5613 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 9