• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 89.7 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje te “Liqeni i Thatë”

Apartamenti ka një sipërfaqe beuro prej 89.7 m2, sipërfaqe neto 72.5 m2 dhe sipërfaqe ballkoni 5 m2

Ndodhet në katin e II-të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon
Disponon certifikatë pronësie

Objekti ndodhet pranë rrugës kryesore me akses në Autostradën Tiranë-Elbasan

Rezidenca ne vetvete te ofron mundesine e nje jetese te qete, te garantuar nga sherbimi e sigurise. Mjediset e perbashketa do jene te gjitha te survejuara me kamera duke rritur ne maksimum sigurine e banoreve.

Qendra e zones rezidenciale do te sherbeje si nje bosht qendror i gjelber, duke krijuar nje lidhje me te forte me natyren.

Cmimi i shitjes 165000 euro

ID : PRO6059
Adresa: Liqeni i thate
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Thatë
Cmimi:165,000 €
Sipërfaqja: 89.7 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Lake Diamond” pranë Liqenit të Thatë

Tirana, Liqeni i Thatë
141,920 €
ID: PRO6067 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Apartament 2+1 në shitje te “Liqeni i Thatë”

Tirana, Liqeni i Thatë
179,316 €
ID: PRO5932 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105.48 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Lake Diamond” pranë Liqenit të Thatë

Tirana, Liqeni i Thatë
178,695 €
ID: PRO5688 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2 Kati: 2