• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 118 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Apartamenti ka një sipërfaqe 118 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri

Organizohet nga korridori shpërndarës, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me ballkon dhe tualet me vete, dhoma gjumi e fëmijëve dhe nje tualet

Apartamenti është totalisht i investuar, qeë nga insatlimet elektrike hidraulike, tualetet inkaso, sistemi kapot i brendshem, parketi, sistemi kondicionimit chiller etj

Mund të shitet bosh ose me të gjitha mobiljet e plota (kuzhinë, kundrabufe, lavastovilje, pianure dhe furrë gatimit; frigorifer 2 kate, TV 44¨, 4 filtra uji te shkalla e furnizmit; mobiljet e te plota te gjitha dhomave, etj.

Disponon dhe një post parkimi 15000 euro

Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 129750 euro

ID : PRO6058
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:129,750 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në “Astir” në rrugën “Loni Ligori”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
145,222 €
ID: PRO6272 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132.02 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në "Green City" Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
120,000 €
ID: PRO6271 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 per shitje ne Astir!

Tirana, Unaza e Re, Astiri
157,000 €
ID: PRO6252 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2