• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 56.95 m2

Ambient biznesi në shitje ne “Residencen Mirabella”

Ambient ka një sipërfaqe prej 56.95 m2

Ndodhet në katin 0 të objektit

Kompleksi është ndërtim i ri dhe punimet janë tepër cilësore, i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme me të gjitha facilitetet jetësore pranë, gjithashtu eshte nje zone e re rezidenciale me rreth 10 pallate te reja ku mund te ofrohen shume sherbime dhe social komunitare.

Në cilësinë e ndërtimit ndikojnë materialet që janë përdorur dhe teknologjitë e reja të ndërtimit, si në realizimin e rifiniiturave, ashtu edhe në realizimin e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio që ndan apartamentet midis tyre dhe me ambjentin e jashtëm.

Rezidenca ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës, pranë oxhakut, tek ish Fusha e Beksave, prane qendres spitalore QSU-T. Rruga Kongresi Manastirit , Gjimnazi Andon Zako Cajupi

Cmimi i shitjes 3500 euro/m2

Totali 199325 euro

ID : PRO6057
Adresa: Mirabella Residences
Qyteti: Tirana
Zona: Oxhaku
Cmimi:199,325 €
Sipërfaqja: 56.95 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Ambient shërbimi në shitje tek “Mirabella Residences”, Oxhaku

Tirana, Oxhaku
Kontakto për cmimin
ID: PRO5817 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2