• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje pranë “Mozaikut të Tiranës”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2

Pozicionohet në katin e III-të të një pallati ekzistues pa ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet

Orientimi i apartamentit është Jug-Lindje

Ndodhet në një zonë mjaft të mirë pranë rrugës “Muhamet Gjollesha” dhe 21 Dhjetorit

Apartamenti ka nevojë për rikonstruksion

Cmimi i shitjes 137000 euro

ID : PRO6056
Adresa: Mozaiku i Tiranes
Qyteti: Tirana
Zona: Mozaiku i Tiranes
Cmimi:137,000 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3