• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 128 m2
  • Kati: 1

Shtëpi private me qira në “Rrugën ë Bogdanëve”

Shtëpia ka një sipërfaqe ndërtimi prej 128 m2

Shtepia është një-katëshe dhe është e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, korridor, tualet, verandë dhe oborr

Është e përshtatshme për kopësht, zyra të ndryshme: Zyrë Projektimi, Zyrë Programimi, Zyrë kontabiliteti, etj.

Zona është tepër e aksesueshme, shumë pranë qendrës së Tiranës, akses në rrugën e Kavajës, rrugën e Durrësit etj

Cmimi i qirasë 800 euro/muaj

ID : PRO6053
Adresa: Rruga e Bogdaneve
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Bogdanëve
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 128 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 1