• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 69 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Shkolla e Bashkuar”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti jepet me qira per zyra

Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë, pranë rrugës kryesore duke pasur akses levizje me disa linja urbane, duke pasur pranë dhe Spitalin Nënë Tereza.

Apartamenti ka orientim oprtimal duke e bërë një të ngrohtë dhe me plot dritë,

Cmimi i qirase 500 euro/muaj

ID : PRO6052
Adresa: Shkolla e Bashkuar
Qyteti: Tirana
Zona: Shkolla e Bashkuar
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 69 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Tower Bridge, apartament 3+1 me qira

Tirana, Shkolla e Bashkuar
600 € / Muaj
ID: PRO6850 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 154 m2 Kati: 7

Shkolla e Bashkuar , apartament 2+1 me qira

Tirana, Shkolla e Bashkuar
390 € / Muaj
ID: PRO6354 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet Shtepi Private me qera, Rruga Ura

Tirana, Shkolla e Bashkuar
280 € / Muaj
ID: PRO6066 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2