• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 pranë shkollës “Mihal Grameno”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 63.86 m2 dhe sipërfaqe neto 51.85 m2

Pozicionohet në katin e IV-të të një pallati në fazë ndërtimi

Zona ku ndodhet apartamenti është nga më të kërkuarat në Tiranë me shumë facilitete pranë si shkolla, kopshte , çerdhe , farmaci, bare, restorante akses në Rrugën e Elbasanit, afër Qendrës, qytetit studenti etj.

Ndërtimi në të cilin ndodhet apartamenti dallohet për punime tepër cilësore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtëm me fasadë të ventiluar, dritare dopioxham termike, parket laminat, etj.

Cmimi i shitjes 1700 euro/m2

Totali 108613 euro

ID : PRO6050
Adresa: Shkolla Mihal Grameno
Qyteti: Tirana
Zona: tregu elektrik
Cmimi:108,613 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Rr. “Mihal Grameno” tek Tregu Elektrik

Tirana, tregu elektrik
150,080 €
ID: PRO5793 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2 Kati: 10

Apartament 1+1 ne shitje tek “Tregu Elektrik”

Tirana, tregu elektrik
83,000 €
ID: PRO5771 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 ne shitje pranë shkollës “Mihal Grameno” tek Tregu Elektrik

Tirana, tregu elektrik
85,000 €
ID: PRO5622 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 5