• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në ‘Rrugën e Elbasanit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Apartamenti është i gjithi i investuar , i shtruar me parket, mobilim tepër cilësor

Mundësi shumë e mirë investimi dhe banimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron të gjitha facilitet e mundshme për një jetesë komode.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 145000 euro

ID : PRO6046
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:145,000 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në Kompleksin Rezidencial "Xheluks"

Tirana, Rruga e Elbasanit
252,075 €
ID: PRO5792 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 168 m2 Kati: 6

OKAZION Apartament 2+1 në shitje në “Lion Park” Rruga e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
524,025 €
ID: PRO5786 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 210 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje ne Rrugën e Elbasanit, Pranë Univertitetit Luarasi

Tirana, Rruga e Elbasanit
138,000 €
ID: PRO5621 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 62 m2 Kati: 4