• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 83 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje pranë “Oxhakut”

Apartamenti ka një sipërfaqe 83 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati ekzistues pa ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie, kuzhinë më vete, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ka nevojë për rikonstruksion dhe shitet bosh

Zona është mjaft e qetë dhe e aksesueshme

Cmimi i shitjes 82000 euro

ID : PRO6032
Adresa: Oxhaku
Qyteti: Tirana
Zona: Oxhaku
Cmimi:82,000 €
Sipërfaqja: 83 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje pranë “Oxhakut”

Tirana, Oxhaku
78,000 €
ID: PRO6026 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Mirabella Residence”

Tirana, Oxhaku
91,922 €
ID: PRO5266 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 93.87 m2 Kati: 9

Apartament 2+1 në shitje në “Mirabella Residence”

Tirana, Oxhaku
121,902 €
ID: PRO5248 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 124 m2 Kati: 6