• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Fresk” pranë Degës së Thesarit

Apartamenti ka një sipërfaqe neto 80 m2

Pozicionohet në katin e IV-të banim të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Orientimi është veri-perëndim

Apartamenti ndodhet në një pallati të ri me ndertim tepër cilësor dhe ofron pamje nga Mali i Dajtit

Apartamenti është në process hipotekimi

Cmimi i shitjes 75000 euro

ID : PRO6028
Adresa: Dega e Thesarit
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Fresk”

Tirana, Fresku
93,840 €
ID: PRO5981 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117.30 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje pranë ish Policisë Bashkiake, në Fresk

Tirana, Fresku
128,000 €
ID: PRO5818 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 133 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në “Fresk”

Tirana, Fresku
67,000 €
ID: PRO5676 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 4