• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 90 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 me qira në rrugën “5 Maji”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2

Ndodhet në katin e I-rë banim të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me orenditë e nevojshme

Zona është tepër e aksesueshme dhe ofron të gjitha facilitetet

Cmimi i qirasë 450 euro/muaj

ID : PRO6027
Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Rruga “5 Maji” apartament 1+1 me qera

Tirana, Rruga 5 Maji
400 € / Muaj
ID: PRO5972 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 me qira në Rr. "5 Maji", pranë Concord Center

Tirana, Rruga 5 Maji
500 € / Muaj
ID: PRO5788 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 93 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 me qira në Rr. "5 Maji"

Tirana, Rruga 5 Maji
400 € / Muaj
ID: PRO5710 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 4