• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje pranë “Oxhakut”

Apartamenti ka një sipërfaqe neto 55 m2 dhe 20 m2 depo

Ndodhet në katin e I-rë të një pallati eksitues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe verandë

Imobiluar me orenditë e nevojshme

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 8300000 leke

ID : PRO6026
Adresa: Oxhaku
Qyteti: Tirana
Zona: Oxhaku
Cmimi:78,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje pranë “Oxhakut”

Tirana, Oxhaku
82,000 €
ID: PRO6032 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në “Mirabella Residence”

Tirana, Oxhaku
91,922 €
ID: PRO5266 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 93.87 m2 Kati: 9

Apartament 2+1 në shitje në “Mirabella Residence”

Tirana, Oxhaku
121,902 €
ID: PRO5248 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 124 m2 Kati: 6