• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 125 m2
  • Kati: 5

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 135 m2

Ndodhet në katin e 5-te të një ndërtimi të ri

Organizohet me ambjentin e ndenjes, tre dhoma gumi, dy tualete, korridor dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme,

Çmimi i qirasë 900 euro/muaj

ID : PRO6015
Adresa: Zogu i zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:900 €
Sipërfaqja: 125 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
450 € / Muaj
ID: PRO6658 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te Zogu i Zi

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO6527 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 153 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3