• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 160 m2

Vilë me qira në “Kombinat”

Vila organzohet në dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 160 m2

Kati i parë përbëhet nganjë sallon i madh, një dhomë gjumi dhe një tualet

Kati i dytë organizohet nga tre dhoma gjumi, koridor, një tualet dhe ballkon

Vila ka hapësire të balloshme dhe mundësi parkimi në oborr

Jepet bosh për zyra, kopësht ose banim

Cmimi i qirasë 500 euro/muaj

ID : PRO6001
Adresa: Kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2